Aktualizacja danych w katalogu

Firmy zainteresowane dodaniem danych adresowych prosimy o kontakt pod adresem: bok@vnc.edu.pl

Aktualizacja danych: nazwa firmy, adres, numer telefonu, numer faksu jest bezpłatna. Dodatkowe dane kontaktowe aktualizowane są w ramach płatnych publikacji profilów firm. Informacji na temat możliwych form współpracy udziela:

Biuro Obsługi Klienta
t.: 22 100 66 68
f.: 22 100 66 89
bok@vnc.edu.pl

3 myśli nt. „Aktualizacja danych w katalogu

 1. oszukana

  Solid Security Zielona Góra.

  Niestety, nie można tego nazwać inaczej, jak zwykłym złodziejstwem. Kierownik od ochrony fizycznej regularnie okrada ludzi – nie wypłaca im zarobionych pieniędzy, lub wypłaca pomniejszone sumy.

  Po rezygnacji z pracy w firmie Solid Security należy oddać strój, który firma wydaje nowemu pracownikowi przy zatrudnieniu – należy oddać wszystko, poza koszulą. Kiedy mąż nie otrzymał wypłaty i podzwonił w tej sprawie w kilka miejsc, oburzony kierownik działu z Zielonej Góry, powiedział, że zostanie mu potrącone z wypłaty za to, że koszuli nie oddał! Koszuli, której oni nie kazali oddawać! Mąż koszulę oddał, jednak wypłaty nadal nie widać, czekamy na rozwój zdarzeń.

  Z tego, co wiemy, jest to powszechna technika stosowana w Zielonej Górze, przez ten dział, a pieniądze, które zostają “potrącone” za nieoddanie stroju lądują do kieszeni kierownika działu!

  Wszystkie osoby, które zostały w ten sposób potraktowane powinny dzwonić bezpośrednio do siedziby firmy w Poznaniu, zgłaszać sprawę i domagać się niewypłaconych pieniędzy. Innym osobom stanowczo odradzamy pracę w tej “firmie”.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − 2 =

*