Aktualizacja danych w katalogu

Firmy zainteresowane dodaniem danych adresowych prosimy o kontakt pod adresem: bok@vnc.edu.pl

Aktualizacja danych: nazwa firmy, adres, numer telefonu, numer faksu jest bezpłatna. Dodatkowe dane kontaktowe aktualizowane są w ramach płatnych publikacji profilów firm. Informacji na temat możliwych form współpracy udziela:

Biuro Obsługi Klienta
t.: 22 100 66 68
f.: 22 100 66 89
bok@vnc.edu.pl

4 myśli na temat “Aktualizacja danych w katalogu”

 1. Solid Security Zielona Góra.

  Niestety, nie można tego nazwać inaczej, jak zwykłym złodziejstwem. Kierownik od ochrony fizycznej regularnie okrada ludzi – nie wypłaca im zarobionych pieniędzy, lub wypłaca pomniejszone sumy.

  Po rezygnacji z pracy w firmie Solid Security należy oddać strój, który firma wydaje nowemu pracownikowi przy zatrudnieniu – należy oddać wszystko, poza koszulą. Kiedy mąż nie otrzymał wypłaty i podzwonił w tej sprawie w kilka miejsc, oburzony kierownik działu z Zielonej Góry, powiedział, że zostanie mu potrącone z wypłaty za to, że koszuli nie oddał! Koszuli, której oni nie kazali oddawać! Mąż koszulę oddał, jednak wypłaty nadal nie widać, czekamy na rozwój zdarzeń.

  Z tego, co wiemy, jest to powszechna technika stosowana w Zielonej Górze, przez ten dział, a pieniądze, które zostają „potrącone” za nieoddanie stroju lądują do kieszeni kierownika działu!

  Wszystkie osoby, które zostały w ten sposób potraktowane powinny dzwonić bezpośrednio do siedziby firmy w Poznaniu, zgłaszać sprawę i domagać się niewypłaconych pieniędzy. Innym osobom stanowczo odradzamy pracę w tej „firmie”.

 2. Nie polecam, czy raczej odradzam współpracę z firmą Green Okna (http://greenokna.pl) z Dokerskiej 18 we Wrocławiu. 6 sierpnia zamówiliśmy montaż okna, rolet i wymianę parapetów. Wpłaciliśmy zaliczkę w wysokości ponad 1000 zł. Po kolejnych przesunięciach terminu realizacji, 7 września otrzymałem informację, że firma wycofuje się z realizacji zlecenia.
  Jak się okazało to dopiero połowa problemu. Od tego czasu bezskutecznie dopominamy się zwrotu wpłaconej zaliczki. Aktualnie kontakt na poziomie zerowym. Brak odpowiedzi na maile, telefonu nie odbierają… Po konsultacji z Miejskim Rzecznikiem Konsumenta nie powiało optymizmem. „Proszę wysłać ponaglenie, jak nic to nie da możliwe, że zajmiemy się mediacjami, jak to nic nie da – Sąd Cywilny… Jeżeli chcecie uniknąć podobnej sytuacji – unikajcie takiej firmy i im podobnych – Green Okna na ul. Dokerskiej 18 we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *