ITAL-POL producent mebli

Opinie o ITAL-POL producent mebli w Szczecinie

Firma ITAP-POL znajduje się w Szczecinie przy ulicy Hangarowej 13, 70-787 Szczecin. Firma zajmuje się profesjonalnym montażem mebli kuchennych.

W ofercie znajdują się meble włoskie, kuchnie włoskie wraz z usługą montażu. Podziel się opinią na temat firmy. Twoje zdanie może okazać się pomocne. Zachęcamy również pracowników do dzielenia się opiniami. Wiedza na temat pracodawcy pomaga w decyzji o podjęciu pracy.

3 myśli na temat “ITAL-POL producent mebli”

  1. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania światła do mojego mieszkania.

    Bardzo podoba mi sięowe oświetlenie na szynach. Dostrzega, że AP
    interrior posiada wielu partnerów, jwkiej dokładnie marki jest
    to iluminacja na szynach? Czy ptrafi wiecie gdzie

  2. Pragnę ostrzec wszystkich. Oszust i przestępca internetowy – Marcin Piętka (http://www.marcinpietka.pl) zatrudniony obecnie w Szczecinie w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków przy użyciu sprzętu i infrastruktury sieciowej urzędu dokonywał i dokonuje szeregu przestępstw internetowych takich jak: dystrybucja wirusów szyfrujących, dystrybucja złośliwego oprogramowania, podrzucanie nielegalnych treści, fałszowanie logów, wysyłanie fałszywych maili. Za odszyfrowanie treści żąda wysokich opłat, współpracuje z urzędnikami co najmniej jednego z urzędów centralnych, przy ich pomocy wymusza haracz „za ochronę w internecie”. Apeluje to wszystkich poszkodowanych, aby natychmiast zgłaszali sprawę na policję i do prokuratury, jeżeli te organy także będą bierne to piszcie do mediów, nie można dać się zastraszyć i tolerować urzędowo prywatnej mafii internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *