La Rouge, Paulina Możdżyńska

Opinie o LaRouge

Podziel się opinia na temat firmy La Rouge. Bądź pierwszy. Pamiętaj, że dzięki Twojej opinii klienci mogą skorzystać ze sprawdzonych usługi  produktów. Jakie produkty sprzedaje La Rouge?

Twoja opinia pomoże poznać tę firmę. Jakie masz doświadczenia z La Rouge? Pomóż nowym pracownikom dokonać właściwego wyboru by mogli wybrać zaufanego pracodawcę.

7 myśli na temat “La Rouge, Paulina Możdżyńska”

  1. Niestety Pani Paulina nie reguluje swoich zobowiązań finansowych, dlatego przestrzegam przed jakimikolwiek relacjami biznesowo-finansowymi zarówno z tą Firmą jak również ewentualnymi innymi formami działalności prowadzonymi przez tą Panią.

  2. Największa oszustka z jaką miałam nieprzyjemność. Po przesłaniu jej pieniędzy kontakt się urywa. Ani zamówienia ani pieniędzy.Nie polecam!!!Ma też konto na allegro oraz sklepy: Pink Melon i Bradley Militaria. Strzeżcie się przed tą babą!!

  3. Jej działalność polega na zwykłym wyłudzaniu pieniędzy. Po zapłacie ceny, Pani konsekwentnie unika jakiegokolwiek kontaktu.

  4. Niestety potwierdzam wcześniejsze opinie. Kupiłam, zapłaciłam i cisza…zero odpowiedzi na maile. No cóż…jadę na policję i zgłoszę wyłudzenie pieniędzy.

  5. Ta osoba oszukała mnie . Zakupiłam w sklepie Pinkmelon kosmetyk za który zapłaciłam i go nie dostałam. Ta osoba wogole nie odpowiada na maila, zapadła sie pod ziemię ale jest bardzo naiwna jeśli myśli że ujdzie jej to płazem . OSTRZEGAM przed sklepem pinkmelon!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *